Arkivi i lajmeve - .: | WwW.BeSnIk.tK | :. TV SHQIP LIVE - VIP LaJmE!!
www.besnik.tk            E martë, 2016-10-25, 1:46 PM
Mirëserdhët Jeni Mysafir Ju Lutemi Regjist | RSS
Kërkimi në web:

Kërkimi në web:

Kërkimi në web:

Kërkimi në web:
200

Kërkimi në web:
Hap e-mail me @besniku.tk

Kërkimi në web:
Gjithsej online: 1
Vizitor: 1
Përdorues: 0
 
IP Address e juaj është: 54.163.114.65

Faqja kryesore » Arkivi i lajmeve
« 1 2 ... 19 20 21 22 23 ... 124 125 »
VIP Shpija 2 LIVE www.besniku.tk Big Brother Albania 4 LIVE Ja ku e ka vjedhur Çani emisionin Kopjet dhe vjedhjet e ideve nga yjet shqiptare tash nuk janë të kufizuara vetëm në skenën muzikore, por ato po zgjerohen edhe në atë të fushës televizive.
 
Shou emisioni "Zonë e Lirë”, që jepet çdo të premte në valët e Vizion Plus (më herët në valët e Televizionit Klan), ka një format krejtësisht të vjedhur.Telegrafi ka hulumtuar për të gjetur një emision krejtësisht të njëjtë me atë që drejton shoumeni shqiptar Arjan Çani.
 
Emisioni në fjalë emetohet në gjuhën frënge në televizion "Francez 2” që nga viti 1998 dhe titullohet "Tout le monde en parle” ("E gjithë bota flet”). Deri në vitin 2006 emisioni ishte drejtuar nga prezantuesi i famshëm francez Thierry Ardisson, i cili, bazuar në mënyrën e të shtrua... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 526 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-03-19 | Komento(0)

VIP Shpija 2 LIVE www.besniku.tk Big Brother Albania 4 LIVE Lamtumirë EMMY! Ja si e kujtojnë këngëtaren miqtë dhe kolegët...Iku Emmy! Nuk na përshëndeti. Familjarët, miqtë e saj më të ngushtë dhe kolegët i preu në besë. Nuk ua shtrëngoi dorën dhe as LAMTUMIRË nuk u tha.
 
E veshën me fustanin e nusërisë, e përcollën për në banesën e fundit dhe fytyrën ia mbuluan me lot. Në mes kuku-ve rënqethëse nëna i kërkonte të thoshte diçka, qoftë edhe për të fundit herë, por…
 
heshtjen e ftohtë mori si përgjigje. Babai… copë ajsbergu në mes të oqeanit. Motrat dhe vëllezërit…vetëm me trup gjendeshin aty.E ndërkohë që gjithë miqtë e tjerë ndanin bashkë ngjarjet e jetuara me të, unë që po shkruaj… kujtoj të parin dhe të fundit ‘takim’ me portretin e saj. Nuk pashë trishtim… as zhgënjim! Përkundrazi, në sytë e saj vura re JETË dhe... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 710 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-03-18 | Komento(1)

VIP Shpija 2 LIVE www.besniku.tk Big Brother Albania 4 LIVE Shqiptari bën 'picën më të mirë në botë'Historia e një emigranti shqiptar të martuar me një vajzë amerikane. Të dy punojnë 10 orë në ditë në 7 ditë të javës dhe gjejnë kohë për të rritur fëmijët
 
Skeptikët mund thonë që një prej ushqimeve të servirura në meny, e quajtur "Pizza Best Ever" është një hiperbolë e pastër marketingu, duke pasur parasysh veçanërisht vendin në të cilin është ekspozuar në mur në një piceri në Montana-n veriperëndimore.

Por për t'i sfiduar këta skeptikë, picajolët e Bigfork, Engjell Vrapi dhe Kaleigh Brook, burrë dhe grua, pronarë të "Sun-Mountain Trattoria and Pizzeria", e nxorën picën e tyre të famshme në rrugët e Las Vegas-it duke hyrë në Konkursin Ndërkombëtar të Pizës.Për katër ditë, çifti garoi mes shefash kuzhine italianë dhe picajolëve më të njo... Lexo më shumë »
Kategoria: Jashtzakonshme | Shikuar: 728 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-03-18 | Komento(0)

VIP Shpija 2 LIVE www.besniku.tk Big Brother Albania 4 LIVE Adelina I mbush bateritëKëngëtarja kosovare, Adelina Ismajli pritet që këtë vit të shpërthejë me këngë të reja. Këtë ajo e ka thënë edhe vitin e kaluar, përderisa ka thënë se do të punojë edhe me këngëtarë dhe DJ zviceranë.
 
Adelina Ismajli është në intensitetin e saj më të madh të punës, pasi që këngëtarja është duke i mbushur bateritë që të vijë me befasi gjatë kësaj vere, ku edhe pritet që të sjellë këngë dhe hite të reja.

Edhe pse ende beqare - dhe së paku deri më tani zyrtarisht thotë se është e padashuruar - këngëtarja, e cila vitin e kaluar ishte paraqitur në festivale dhe kishte mbajtur disa koncerte në diasporë, mësohet se është duke punuar jashtë Kosovës më të madhe që këtë vit të sjellë risi interesante për publikun e saj. Ajo është në proces të bashkëpunimit me nj... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 476 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-03-17 | Komento(0)

VIP Shpija 2 LIVE www.besniku.tk Big Brother Albania 4 LIVE Neda dhe Ogreni, seks në 'Big Brother'E kanë bërë, s'e kanë bërë! Halli i madh i ka gjet të gjitha ata që janë ndjekës të rregullt të "Big Brother". Neda me filozofinë e saj ka ndërlikuar dhe e ka bërë të pakuptueshme edhe momentin kur mendohet se ajo dhe Ogreni kanë bërë "dashuri".
 
Një video e shpërndarë ditën e djeshme në facebook, tregohet Neda dhe Ogren duke bërë diçka nën çarçaf, kjo, ka shkaktuar reagimet e fansave të "Big Brother". Në fakt, çifti është nën çarçaf po se çfarë bëjnë nuk e marrim vesh.

U përfol shumë që nuk po putheshin, u puthën! U tha që nuk po bëjnë gjë tjetër... kjo ndoshta mund të jetë edhe një akt tjetër i dashurisë së tyre. Ne mendojmë që Neda edhe këtu ka vepruar me filozofi, pasi dhe kur është zhveshur, ka treguar rrobat e saj para kamerave, për t'u t... Lexo më shumë »
Kategoria: BigBrother Albania | Shikuar: 1541 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-03-16 | Komento(4)

VIP Shpija 2 LIVE www.besniku.tk Big Brother Albania 4 LIVE Dafina Zeqiri, më e transmetuara në radiot kosovareKa përfunduar edicioni i shtatë i manifestimit tradicional të radiove nga gjitha trojet shqiptare, "Radiofest”. Të dielën në mbrëmje në qytetin e Gjakovës, nga nikoqirja e këtij evenimenti "Radio Gjakova”,
 
edhe këtë herë janë mirëpritur shumë njerëz që punojnë në radio, këngëtarë e artistë të ndryshëm me influencë në vend. Para publikut performuan:
 
Muharrem Mici, Butrint Bicurri, Gentian Gojani, Albi Xhepa, Vesa Smolica, këngëtarë tjerë, grupi i vallëzimit modern "Art Dizajn” dhe humoristët Sevdai Radogoshi e Besim Dina. Radiot garuan në kategorinë e radio reportazhesh dhe radio reklamës. Çmimi për reportazhin më të mirë i ka takuar "Radio Prizrenit”, ai për spotin publicitar "Radio Kosovës”. Festivali ka sjell... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 1113 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-03-16 | Komento(0)

VIP Shpija 2 LIVE www.besniku.tk Big Brother Albania 4 LIVE Me Bertinen jo çift ne ekran, duam ta mbajme larg lidhjen nga punaI rikthehet televizionit, kësaj here me përshëndetjen "Mirëmëngjes!” Finalisti i tretë i "Big Brother 3”, Erion Zeqiraj, rishfaqet në ekran në një mënyrë ndryshe.
 
Nga djali me kostum serioz në edicionet e lajmeve në "Ora News”, pastaj në Erionin e vërtetë, në një "reality show”, pas një viti larg televizionit, shfaqet në natyrën e tij sportive në ekranin e "Albania Screen”, të titulluar "Agon”.
 
Disa pritën se për partnere mund të kishte Bertinën. Ndaj Erioni tregon në këtë intervistë se ata kanë vendosur që të mos i ngatërrojnë marrëdhëniet personale me marrëdhëniet profesionale:I rikthehesh ekranit me një emision mengjesi që mban titullin "Agon”. Është ky formati i emisionit që j... Lexo më shumë »
Kategoria: BigBrother Albania | Shikuar: 655 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-03-16 | Komento(0)

VIP Shpija 2 LIVE www.besniku.tk Big Brother Albania 4 LIVE Pacolli dëshiron të sjellë yjet botërore !Beyonce, Shakira apo Lady Gaga? Këta janë vetëm disa emra nga të cilët kanë nxitur debate në Presidencë. Janë vetëm emrat e muzikës botërore, të cilët sjellin një pikëpyetje se cila nga këto këngëtare do të shkelë tokën e Kosovës, gjatë sezonit të verës.
 
"Ka një sërë idesh dhe projektesh, të cilat për momentin po shqyrtohen në Presidencë. Janë projekte që kanë të bëjnë me përmirësimin e imazhit të Kosovës, dhe ndër këto ide dhe projekte, që janë në fazën e shqyrtimin, është edhe sjellja e ndonjë ylli botëror të muzikës në Kosovë, gjatë sezonit veror.
 
Për momentin mund të them vetëm se jemi duke shqyrtuar të gjitha ato mundësi që ka Kosova, dhe të cilat çojnë në përmirësimin e imazhit të vendit tonë”, ka thënë këshi... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 351 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-03-16 | Komento(0)

VIP Shpija 2 LIVE www.besniku.tk Big Brother Albania 4 LIVE Edhe Mc Kresha në VIP Shpija 2Kanë filluar përgatitjet për ‘VIP Shpija2’, ndërsa organizatorët e këtij rality-shou tashmë kanë zbuluar pothuajse të gjithë konkurrentët e këtij edicioni.
 
Ndër ta do të jenë reperi kosovar Mc Kresha dhe aktorja Elida Shasivari, ka bërë të ditur "K-Studio” për nje media shqiptare. Ne kushte anonimiteti tregojne edhe disa sekrete te skenarit se si do te organizohet VIP Shpija 2.
 
Organizatorët e ‘VIP Shpija 2’ kësaj radhe kanë vendosur që konkurrentet të fitojnë bukën vetë. Ata brenda katër ditëve në javë janë të obliguar të punojnë, ndërsa me ato para do të furnizohen me ushqim. Por se çfarë do të punojnë ata, organizatorët dëshirojnë ta lënë befasi për publikun. Informata te tjera do ti keni ne dispozicion shume shpejt. R... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 430 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-03-15 | Komento(0)

VIP Shpija 2 LIVE www.besniku.tk Big Brother Albania 4 LIVE Stresi ndalohet në Belgjike, e kishte denoncuar ish e dashuraKohët e fundit reperi i njohur, Stresi, është në vëmendjen e gazetarëve të shtypit rozë. Pas zbulimit në "Bluetooth” dy javë më parë të fotove ‘hot’ që Arkimed Lushaj kishte realizuar me të dashurën e tij, Enxhi Kamenica, vjen një lajm i ri për të.
Në ndryshim nga ajo çka flitet lart e poshtë për një arrestim të mundshëm të reperit, thuhet se nuk bëhet fjalë për diçka serioze. E vërteta është se Stresi është ndaluar nga policia në Belgjikë, ku ai ka jetuar prej vitesh me familjen.
Qëllimi i këtij udhëtimi drejt Belgjikës ishte takimi me të motrën, të cilën ka disa kohë që nuk e sheh. Pritja në vendin ku ka jetuar prej vitesh, nuk ka qenë edhe fort e ngrohtë për reperin dhe shkak për këtë janë bërë gjobat e mbartura prej vitesh, ... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 533 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-03-15 | Komento(0)

VIP Shpija 2 LIVE www.besniku.tk Big Brother Albania 4 LIVE Toros: Pas fotove nudo të Ervinit, do shihni edhe të miatNë shtypin e shkuar janë bërë dje publike disa foto nudo të Ervin Sinjarit, ish-anëtar i Big Brother 4. Nuk dihet se kush i ka shpërndarë këto foto, mendohet ose vetë Ervini,
 
ose ndonjë mik i tij për të bërë "shaka”, ndërsa supozohet edhe për një ish-të dashur të tij. Gjithsesi, Ervini e ka kuptuar lojën se "çdo publicitet, është publicitet i mirë”, pavarësisht se ditën e djeshme është shprehur, se këto foto ia kanë marrë pa leje.

Të gjithëve u ka bërë pak përshtypje fakti, që për një mashkull të kenë kaq interes fotot nudo, por gjithsesi këto janë zgjedhjet e redaksisë. I pyetur në lidhje me këtë fakt nga gazeta "Standard”, shoku i tij, Toros, njëkohësisht ish-pjesëmarrës në shtëpinë më të famshme në vend, tha ... Lexo më shumë »
Kategoria: BigBrother Albania | Shikuar: 647 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-03-15 | Komento(0)

VIP SHpija 2 LIVE www.besniku.tk Big Brother ALbania 4 LIVE 'Që kur dolën fotot nudo njerëzit më shohin nga mesi e poshtë'Publikimi i disa foto nudoje të Ervinit të "Big Brother” duket se nuk i kanë shkaktuar shumë problem djalit, i cili ka jetuar për një kohë të gjatë në Tajlandë.
 
Me një mentalitet krejt tjetër ai është i bindur se kjo nuk do ti shkaktojë absolutisht probleme dhe sqaron të vërtetën e fotove të publikuara.
 
Ndërkohë me shaka ai na thotë se i vetmi shqetësim pas publikimit të këtyre fotove është se njerëzit nuk e shohin më në sy por nga mesi e poshtë.” Foto të tilla sipas Ervinit i përkasin të shkuarës dhe kurrsesi nuk do të tronditin dashurinë që ka për Ermelën apo anasjelltas.Ervin si është e vërteta e fotove nudo të publikuara në një media?Këto fotografi janë bërë... Lexo më shumë »
Kategoria: BigBrother Albania | Shikuar: 603 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-03-15 | Komento(0)

VIP Shpija 2 LIVE www.besniku.tk Big Brother Albania 4 LIVE Mariza, Zajmina dhe Ingridi në ‘VIP Shpija 2” Tashmë është bërë e ditur që edicioni i dytë i reality-shout ‘VIP Shpija’ do të startojë me 1 prill. Vip shpija 2 do te filloj shume shpejt. VIP te ndryshem do te marrin pjese ne kete reality show. Disa prej tyre do ti publikojme ketu me poshte..

Në mesin e konkurrentëve, organizatorët e këtij reality-shou ‘K-Studio’ kanë bërë të ditur për mediat shqiptare se pjesëmarrës të këtij edicioni do të jenë edhe këngëtaret nga Shqipëria, Mariza Ikonimi, Zajmina Vasjari dhe Ingrid Gjoni.

Haxhi Zylfi Merxha në VIP Shpija
Ai më shumë ka fjetur sesa që ka folur në Kuvendin e Kosovës. Do të hajë, pijë…e flejë sa të dojë tash në Shpinë "më të madhe” të Kosovës, politikani rom, Haxhi Zylfi Merxha. Dhe, çdo mëngjes do të ketë përpara vetes Rovena Stefën... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 607 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-03-14 | Komento(0)

VIP Shpija 2 LIVE www.besniku.tk Big Brother Albania 4 LIVE Rovena Stefa: Tek 'Vip Shpija' për të treguar se artistët e vërtetë nuk janë të rëndomtëVitin e kaluar Rozana Radi, pjesëmarrëse në këtë program e fyu rëndë Rovenën dhe është pikërisht kjo arsyeja mbase që e shtyu Rovenën ta pranojë këtë ftesë, ose më saktë njëra nga arsyet,
 
pasi ajo tashmë do të ketë mundësi të tregojë se kush është në të vërtetë jashtë skenës dhe sa të pabaza kanë qenë fjalët e koleges së saj.

Çfarë ju shtyu të merrnit pjesë tek "VIP SHPIJA 2″?Arsyeja që më bëri ta pranoja ofertën e stafit organizues të reality show-t më të madh në Kosovë, "Vip Shpija” ishte tepër komplekse, së pari ai është një spektakël që vitin e kaluar mori vemendje shumë të madhe si nga publiku ashtu edhe nga media, së dyti unë e shoh veten në këtë spektakël si një Rove... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 1006 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-03-14 | Komento(0)

VIP Shpija 2 LIVE www.besniku.tk Big Brother Albania 4 LIVE Lidhja Neda-Ogren, familjarët e tyre nuk e përfillin njëri tjetrinKa qenë një nga lidhjet më shumë të diskutuara brenda shtëpisë së BB4, dhe që ka pasur shumë kundërshti nga banorët e tjerë, të cilët që nga fillimi i lidhjes janë shprehur mosbesues ndaj kësaj historie të krijuar brenda këtij "reality show”.

Por pavarësisht konflikteve të shumta që çifti ka provuar brenda shtëpisë, ndërsa banorët e tjerë e kanë vënë në pikëpyetje sinqeritetin e ndjenjës së Ogrenit karshi Nedës,
 
tashmë që situata është qetësuar dhe ata luajnë si një çift i deklaruar brenda në shtëpi, ajo që bën përshtypje janë familjarët e tyre jashtë shtëpisë, të cilët përveç disa komenteve të shkurtra, thuhet se nuk kanë ndonjë komunikim me njëri-tjetrin, dhe nuk kanë diskutuar asnjëherë për këtë çështje. Një l... Lexo më shumë »
Kategoria: BigBrother Albania | Shikuar: 722 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-03-14 | Komento(0)

VIP Shpija 2 LIVE www.besniku.tk Big Brother Albania 4 LIVE Rozana Radi ekzalton publikun me gjoksin në sheshQë nga festivali "Kënga Magjike”, Rozana Radi dhe Ramadan Krasniqi (Dani) janë bërë çift edhe nëpër koncerte, ku i ftojnë në gjithë vendet ku jetojnë shqiptarët.
 
Përveç duetit, i cili akoma sot e kësaj dite dëgjohet me kënaqësi, ata argëtojnë publikun edhe me këngë të tjera të cilat i kanë realizuar dhe më herët të cilat po ashtu janë hite.

Dani është shumë i njohur në Kosovë për muzikën dhe zhanrin të cilin e kultivon prej disa vitesh, kurse Rozana u bë e njohur atje edhe falë pjesmarjes në spektaklin "Vip shpija 1”. Por Rozi ka dhe një tjetër armë me të cilën tashmë i bën për vete fansat, të cilët shkojnë deri në skenë që të fotografohen me të. Gjoksi i saj magjik, më shumë i zbuluar se sa i mbuluar nga fustani i zi elega... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 650 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-03-14 | Komento(0)

VIP Shpija 2 LIVE www.besniku.tk Big Brother Albania 4 LIVE Pse Ermela duhet të fitojë "Big Brother” ka arritur në fazën më të nxehtë, ku konkurrenca mes banorëve është ngushtuar në një garë, ku pritet me kuriozitet se kush nga banorët brenda do të jetë fituesi i 100 milionëve.
 
Tashmë loja brenda shtëpisë po luhet mes Ermeles, Ogrenit, Nedës, Ergysit, Marielit, Mirjetës, Almës, por kush do të jetë fituesi? Të gjithë këta banorë çift, apo të vetëm po jetojnë ditët e fundit në këtë shtëpi ndërsa lakmojnë kush e më pak e kush më shumë fitoren.
 
Ermela deri tani është konkurrentja që është votuar më shumë online, duke kapërcyer disa nominime me radhë, por se si do të zhvillohet loja më tej, kjo mbetet ende për t’u parë. Në një forum të shumicës së banorëve të eliminuar nga java në javë në BB4, f... Lexo më shumë »
Kategoria: BigBrother Albania | Shikuar: 722 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-03-14 | Komento(1)

VIP Shpija 2 LIVE www.besniku.tk Big Brother Albania 4 LIVE Lorik Cana mohon lidhjen me Adelina Tahirin. Cili gënjenMë interesante bëhet lidhja kur tashmë ne kemi zbuluar se këngëtarja merr mesazhe kërcënuese për këtë lidhje dhe ndoshta pikërisht kjo gjë ka detyruar çiftin që të mos tregojnë hapur lidhjen e dashurisë!
 
Nga kjo del se dikush po gënjen dhe ne nuk kemi arritur të kuptojmë se kush? Gënjen Cana, këngëtarja Adelina Tahiri apo miqtë e tyre të cilët nuk ua mbajnë sekretin!?
 
Lidhjen ua pohojnë miqëve të tyre por jo mediave. Kështu ndodh me çiftin më të ri të Vip-ave shqiptarë, futbollistit Lorik Cana dhe këngëtares Adelina Tahiri. Që të dy deri më tani nuk kanë pranuar se janë në lidhje dashurie, edhe pse këtë gjë tashmë për mediat e kanë pohuar shumë miq të tyrë, por në kushte anonimati. Loriku për rreth një ... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 1066 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-03-13 | Komento(0)

VIP Shpija 2 LIVE www.besniku.tk Big Brother Albania 4 LIVE Zbulohet Anda, motra tjetër seksi e Genta IsmajlitËshtë kjo motra e dytë e Genta Ismajlit, pasi me të voglën Manin, tashmë e kemi njohur nga disa paraqitje në klipet e Gentës si dhe në disa fotosesione të realizuara nga Fadil Berisha.
 
Ndryshe nga motrat e saj që tashmë janë bërë të njohura për publikun, Anda nuk e dëshiron një gjë të tillë. Si duket dëshiron të ngelet eminencë gri në familjen e saj.
 
Është 23- vjeçare dhe jeton me familjen në Illonis të Chikagos. Ka mbaruar studimet në College of DiPage. Është kjo motra e dytë e Genta Ismajlit, pasi me të voglën Manin, tashmë e kemi njohur nga disa paraqitje në klipet e Gentës si dhe në disa fotosesione të realizuara nga Fadil Berisha. Anda ndryshon shumë nga Genta, është tip shumë i qe... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 1400 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-03-13 | Komento(1)

VIP Shpija 2 LIVE www.besniku.tk Big Brother Albania 4 LIVE Jehona po mbledh paratë për dasmen!!Publiku shqiptar ishte mësuar me një heshtje të gjatë që këngëtarja Jehona Sopi kishte bërë para pak kohësh, ndërsa tani situata është ndryshe.Të paktën kështu vërehet nga reklamat e koncerteve këto kohë,
 
ku Jehona Sopi është gjithnjë e më shumë e pranishme.Miqtë e saj thonë po punon shumë për të mbledhur lekë për realizimin e ceremonisë së martesës, të cilën e ka paralajmëruar për sezonin veror.Diskotekat shqiptare në Zvicër gati çdo fundjavë paralajmërojnë koncerte ku e ftuar është këngëtarja Jehona Sopi,
 
ndërsa ka shumë kohë që ajo nuk shfaqej në koncerte dhe në një farë mënyre sikur kishte dhënë dorëheqje nga këto organizime.Fundjavën e kaluar ishte e ftuar në ‘Insomnia’ dhe ‘Rinora 4’, ku në njërën prej tyre bëhe... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 463 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-03-12 | Komento(0)

Moti

Moti

Moti

Moti
Useri :
Fjalëkalimi:
K

Moti

Moti

Moti

Moti

Moti
«  Tetor 2016  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Moti
Lajme [45]
Lajmet më të reja
VIP [1511]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga VIP
BigBrother Albania [345]
Të gjitha lajmet më të reja nga BigBrother Albania
Shpija e Kosovës [89]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga Shpija e Kosoves
Sport [44]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga Sporti
Intervista [26]
Intervista ne njerz të ndrysheë Vip etj
Lifestyle [82]
Lifestyle
Jashtzakonshme [128]
Lajmet më të Jashtzakonshme
Fun [8]
Videot më qesharake Vica etj
Teknologji [22]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga Teknologjia
Internet [35]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga Interneti
Zbulime [23]
Zbulimet më të reja
Shëndetësi [13]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga Shëndetësi
Astrologji [6]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga Astrologjija
Ekonomi [1]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga Ekonomija

Moti

Radio Kosova e Lirë
Radio Vati
Radio K4
Radio Kosova
Blue Sky Radio

Moti


www.besniku.tk Toolbar!

Downloadoni dhe instaloni Toolbarin më të mirë shqiptar. Përmbajte të ndryshme : Të gjitha TV shqiptare LIVE, VIP Shpija e Kosoves LIVE, Big Brother Albania 4 LIVE, Video lajme, Facebook, Radio Shqiptare LIVE, Seriale dhe humore me të reja!
Argetim të pafund me toolbarin tone!

www.besniku.tk staff!

Per ta downloaduar klikoni këtu:
 
toolbar powered by Conduit
copyright Besnik © 2016