Arkivi i lajmeve - .: | WwW.BeSnIk.tK | :. TV SHQIP LIVE - VIP LaJmE!!
www.besnik.tk            E merkur, 2016-10-26, 9:08 PM
Mirëserdhët Jeni Mysafir Ju Lutemi Regjist | RSS
Kërkimi në web:

Kërkimi në web:

Kërkimi në web:

Kërkimi në web:
200

Kërkimi në web:
Hap e-mail me @besniku.tk

Kërkimi në web:
Gjithsej online: 1
Vizitor: 1
Përdorues: 0
 
IP Address e juaj është: 54.161.246.1

Faqja kryesore » Arkivi i lajmeve
« 1 2 ... 22 23 24 25 26 ... 124 125 »
Big Brother Albania 4 LIVE www.besniku.tk VIP Shpija LIVE Më 2050 bota do të ketë 9 miliardë banorëBota jonë do të bëhet krejtësisht e panjohur deri më 2050, nëse vazhdon me ritmet e sotme. Duket se botën siç e njohim sot nuk e pret një e ardhme optimiste.Së paku kështu janë përfundimet e shkencëtarëve të nxjerra në konferencën shkencore amerikane e mbajtur në New York, raporton agjencia e lajmeve AFP.
 
Shkencëtarët janë shprehur se problemi kryesor i "shkatërrimit” tonë qëndron në rritjen e numrit të banorëve dhe betejës për resurse, që për 40 vjet do të duhej të sjellë deri tek ndryshimi i tërësishëm i botës siç e njohim sot.
Vlerësimet flasin se deri në fund të këtij viti numri i popullatës së botës do të rritet në shtatë miliardë, kurse deri më 2050 ky numër do të mund bëhet nëntë miliardë. Rritja më e madhe e popullatës do të n... Lexo më shumë »
Kategoria: Zbulime | Shikuar: 679 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-02-28 | Komento(0)

Big Brother Albania 4 LIVE www.besniku.tk VIP Shpija 2 LIVE Petriti paralajmëron Ogrenin, Nedën e Ermelën!Teksa banorët qëndrojnë ende në oborr, ku kanë fjetur natën e mbrëmshme, Petriti shikon Nedën e i thotë që të marrë Ogrenin dhe Ermelën, pasi do të flasë me ta.
 
Neda i përgjigjet që të shkojë ai të flasë me ta, nuk kanë pse të shkojnë të tre tek ai, por Petriti shton se nëse ngrihet ai, do të bëhet nami.Neda shkon në dhomë e ua komunikon Ogrenit e Ermelës fjalët e Petritit, por ata nuk e marrin shumë seriozisht.
 
Neda shprehet se banorët e tjerë nuk duan ti prishin raportet me ta, dhe nxisin Petritin që të grindet. Ogreni përgjigjet se Petriti është në nominim dhe këto sjellje, janë të pritshme.Neda bisedon me Ogrenin për thirrjen e Petritit e shprehet se po të ishte i vetëm, nuk do të kishte probleme me ta, ... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 500 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-02-28 | Komento(0)

Big Brother Albania 4 LIVE www.besniku.tk VIP shpija LIVE Vdes këngëtarja Emmy, arrestohet kosovari (UPDATE) 12:00 Këngetarja sapo ka ndëruar jetë në spitalin ushtarak të Tiranës! Kështu informojnë mediat shqiptare.
10:57 Këngëtarja Emmy, emri me te cilin njihet edhe nga fansat e saj e re rrezikon jetën për shkak të një goditjeje me dashje me makinë nga ish i dashuri i saj.
 
Ngjarja konfirmohet nga policia e Tiranës, sipas të cilës Elsina Hidersha e cila nga fansat e saj njihet me emrin "Emmy”, ndodhet në gjendje të rëndë në reanimacionin e Spitalit Ushtarak ku mjekët nuk jepnin siguri të plota për jetën e saj. Shërbime të Komisariatit numër 1 të Policisë së Tiranës dhe strukturat e hetimit të Drejtorisë së Qarkut, arrestuan biznesmenin kosovar të hoteleve e restoranteve Aziz Kelmendi si autor i ngjarjes.
 
... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 723 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-02-28 | Komento(0)

Big Brother Albania 4 LIVE www.besniku.tk VIP Shpija 2 LIVEErmela vajza simpatike e edicionit te 4 të Big Brother, ka përsuar këtë javë një krizë të rëndë epilepsie, brenda shtëpisë. Për fat aty pranë i ka qëlluar Çimi i cili thuhet se ka të ëmën me të njëjtën sëmundje. Sapo ka ndodhur kjo situatë e rëndë, regjia e Big Brotherit ka dalë nga transmetimi duke mos shfaqur asgjë rreth kësaj ngjarjeje.
Në fillim të hyrjes në shtëpi, Ermela në një moment ka deklaruar se ka pasur vetëm 3 kriza epilepsie gjatë jetës së saj, ndërkohë që me rritjen e stresit dhe largimit të Ervinit, duket se sëmundja e ashtuquajtur "sëmundje e tokës” është rikthyer.
 
Të gjithë konkurrentët para hyrjes në Big Brother janë të detyruar të paraqesin analizat, por epilepsia nuk është një sëmundje që tregohet në diagramin e gjakut.Gjithsesi sipas burimeve, kr... Lexo më shumë »
Kategoria: BigBrother Albania | Shikuar: 921 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-02-28 | Komento(0)

Big Brother Albania 4 LIVE www.besniku.tk VIP SHPIJA LIVE Një histori e rrallë vjen ekskluzivisht në portalin Shqipmedia, një lajm që nuk e keni ditur, e ajo është se diktatori libian sundimtari i Libisë që këto ditë është top temë e mediave botërore, është dhëndër shqiptarë respektivisht Gadafi është i martuar me një vajzë shqiptare.
 
Kush është Safija, gruaja e Gadafit, nga e ka prejardhjen, si ishte fëmijërija e saj, si u njoftua me Gadafin, kjo storie vjen ekskluzivisht në Shqipmedia.com stafi i të cilit dje qëndroi në fshatin Poroj të Tetovës për tu njohur me këtë histori interesante.
Bashkëbiseduesi ynë ishte AbdylSelam Emini ish-arsimtar i shkollës së fshatit i cili na rëfeu të gjithë këtë storie interesante. Njëherit AbdylSelam Emini është miku i afërt Jonuzit babait të gruas së Gadafit, gruaja e Abdylselamit njëko... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 769 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-02-27 | Komento(2)

Big Brother Albania 4 LIVE www.besniku.tk VIP Shpija LIVE Alma: Nuk jam mendjelehtë të humb lidhjen jashtë Alma është e mërzitur shumë për faktin që vajzat dyshuan te marrëdhënia e saj me Shkëlqimin. Ato përpiqen ta sqarojnë, por ajo u thotë se është në prag të martesës e nuk do ta humbte kaq kollaj personin që ka jashtë.

Ogreni do të jetë përsëri lideri i shtëpisë. Ai fitoi lojën puzzle, ku formoi logon e "Top Channel”. Ermela ka diskutuar gjatë me Shkëlqimin, të cilit i ka thënë se deri më tani ai ka qenë i padukshëm dhe për shkak të afrimitetit me Almën, ajo është e mërzitur me të. Ermela shprehet se nuk e ka njohur si duhet.
Ogreni përsëri lider i shtëpisë-Banorët që kanë shkuar në finale e provës për liderin e javës janë Ergysi, Klodjana dhe Ogreni. Ata shkojnë në zonën ku do të realizohet prova dhe qëndrojnë aty në pritje të rënies së... Lexo më shumë »
Kategoria: BigBrother Albania | Shikuar: 424 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-02-27 | Komento(0)

Vip shpia fillon neser LIVE ne www.besniku.tk
Vip shpija 2 do te filloj shume shpejt. Sipas organizatoreve spektakli i ardhshem do te filloj me 1 prill. VIP te ndryshem do te marrin pjese ne kete reality show. Disa prej tyre do ti publikojme ketu me poshte..
 
Haxhi Zylfi Merxha në VIP Shpija
Ai më shumë ka fjetur sesa që ka folur në Kuvendin e Kosovës. Do të hajë, pijë…e flejë sa të dojë tash në Shpinë "më të madhe” të Kosovës, politikani rom, Haxhi Zylfi Merxha. Dhe, çdo mëngjes do të ketë përpara vetes Rovena Stefën e bëshme.
 
Paraprakisht, do t’i duhet ta falë namazin e sabahut. Haxhi Zylfi Merxha dhe Rovena Stefa janë vetëm disa nga pjesëmarrësit e VIP Shpija 2. Aty do të jenë edhe këngëtari kosovar Xuxi, si edhe Qetësori, një prej fituesëve të kaluar t... Lexo më shumë »
Kategoria: Shpija e Kosovës | Shikuar: 999 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-02-26 | Komento(0)

Big Brother Albania 4 LIVE www.besniku.tk VIP Shpija 2 LIVE Buci fiton Edicioni i dytë i reality show, Shpija e Kosovës, ka për fitues Ylli Dervishin, i njohur ndryshe si Buci.
Në finale Buci arriti që të mposhtë dy prej favoritëve tjerë, Arin dhe Qopën, përderisa në pozitën e dytë u rendit Valoni.
Buci në natën finale ishte së bashku me 6 banorë tjerë të Shpisë të cilët u eliminuan gjatë spektaklit ndërsa krejt në fund mbeten 2 kandidatë. Fjala është për Valon Havollin dhe Yll Dervishin,
 
që gjatë gjithë kohës edhe janë parë nga publiku si dy kandidatë kryesor për të fituar garën, ndërsa në fund triumfoj ky i fundit. Spektakli "Shpija e Kosovës 2”, ka nisur me 25 nëntor, dhe është transmetuar në Kohavision.Fitoren e Bucit në Shpija e Kosovës 2 e kanë përshëndetur shumë fytyra të famshme me anë të Facebo... Lexo më shumë »
Kategoria: Shpija e Kosovës | Shikuar: 866 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-02-26 | Komento(1)

Big Brother Albania 4 LIVE www.besniku.tk Shpija 2 LIVE Rihanna refuzon Justin Bieber!Justin Bieber e ka ftuar këngëtaren nga Barbadosi, Rihanna, në takim gjatë ndeshjes së basketbollit All-Stars, e cila u luajt vikendin e kaluar. Loja ishte shume e bukur por edhe momentet te cilat u veçuan nga mediat bene qe te kete thashetheme te ndryshme.

Pasi që gjatë ndeshjes ishte ulur afër këngëtares së bukur, siç transmetojnë mediet kroate, Bieber 16-vjeçar vendosi të shfrytëzojë rastin. Por, simpatia e tij 23-vjeçare e refuzoi.

"E ftova jashtë. Por, nuk kalova mirë, pasi nuk jam me të. Kur e ftova jashtë më tha: ‘Je shumë i ri!’”, pranoi Bieber. Rihanna po të ishte në vendin e shumë vajzave adoleshente në gjithë boten nuk do të bënte një gabim "katastrofik" ... Por edhe me kete refuzim nga ana e Rihannas per Justin Bieber ka oferta nga me te ndryshmet ng... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 951 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-02-24 | Komento(0)

Big Brother Albania 4 LIVE www.besniku.tk SHpija 2 LIVE Motra e Ogrenit: Neda më ngre nervat kur më mërzit tim vëllaDo të vijë sot në një in tervistë ekskluzive për suplementin " Bluetooth”, motra e një prej banorëve më të përfolur në shtëpinë e " Big Brother 4”, Ogrenit. Pamela Balluku, si një avokate e zonja në profesion, mbron në këtë intervistë të vëllain duke specifikuar me detaje arsyet pse duhet që ta fitojë ai këtë edicion të " Big Brother”…
 
Që nga hyrja në këtë reality show, vendim të cilin ajo s’e priti fort mirë, e deri tek lidhja e krijuar me Nedën, dinamikat dhe polemikat e krijuara në shtëpinë e madhe, por edhe në të sajën, thashethemet dhe deklaratat e banorëve që kanë dalë jashtë…
 
I rrëfen të gjitha sot, Pamela Balluku, motra e vogël që është njëkohësisht edhe shoqja më e mirë e Ogrenit…Pamela, së pari ju falenderojmë që e pranuat ... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 582 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-02-24 | Komento(1)

Big Brother Albania 4 LIVE www.besniku.tk Shpija 2 LIVE"Jam vetëdivorcuar” u shpreh Ermela, një ditë pas festës së Shën Valentinit, në shtëpinë e "Big Brother”. Deklaratë që erdhi pasi ajo ishte takuar me dashurinë e saj, Ervinin, në spektaklin e së shtunës…
 
Në fakt, më shumë se kushdo, ka qenë pikërisht Ervini, që është alarmuar nga këto pohime të së dashurës së tij. Edhe pse ai e ndjen se gjithçka që Ermela ka shprehur, ka ardhur si pasojë e stresit,
 
Ervini beson se situata do të ndryshojë, e për më tepër ai premton se do të bëjë çdo gjë, që të mos e humbasë bukuroshen që i rrëmbeu zemrën brenda reality-show-t.Ervin, cili është reagimi juaj për deklaratën që ka bërë Ermela, se është "vetëdivorcuar” nga ju?Kam besim që do kthej mendje shumë shpejt. Është thjesht e stresuar nga loj... Lexo më shumë »
Kategoria: BigBrother Albania | Shikuar: 530 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-02-24 | Komento(0)

Big Brother Albania 4 LIVE www.besniku.tk Shpija 2 LIVE Neda, Ogrenit: Ti më nxjerr gjithmonë si kalamaÇifti më shumë i diskutuar brenda shtëpisë vazhdon të ketë përplasje, ndonëse nuk janë më aq të shpeshta. Pasi Ergysi ua ka thënë hapur se mendon që Ogreni thjesht po e përdor Nedën,
 
duket sikur ajo po fillon të reflektojë. Ajo debaton ashpër me Ogrenin duke i thënë se atij i intereson vetëm vetja. Ndonëse shpesh debatojnë me njëri-tjetrin, banorët i kanë të shpeshta momentet e bisedave mes tyre.
 
Ermela, ndonëse ka debatuar me pjesën më të madhe, tregon për ish të dashurin dhe faktin që e mendon vazhdimisht.Po ashtu, ajo i tregon Mirjetës se në shtëpi ka qarkulluar thashethemi se Mirjeta ka dashur të ndahet nga Marieli për t’u lidhur me Algenin, ndërsa si djemtë dhe vajzat janë argëtuar me lojëra.Ermela treg... Lexo më shumë »
Kategoria: BigBrother Albania | Shikuar: 516 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-02-24 | Komento(0)

Big Brother Albania 4 LIVE www.besniku.tk Shpija 2 LIVE Ergysi-Nedës: Ogreni po të përdor. Mirjeta: Një djalë më pret jashtë!!Ergysi ka debatuar ashpër me Ogrenin dhe Nedën. Ai i ka thënë Nedës se Ogreni nuk ndjen për të dhe po e përdor vetëm për lojë, por Neda është acaruar nga këto fjalë duke e quajtur hipokrit.
 
Ndërkohë, Mirjeta i tregon Marielit se para se të hynte në "Big Brother” kishte dalë me një djalë, i cili i kishte thënë se do ta priste Mirjetën kur të dilte jashtë, por ajo e qetëson Marielin, duke i thënë se nuk i ka premtuar gjë

Pakt i fshehtë midis Ermelës dhe Shkëlqimit-Ermela dhe Shkëlqimi bisedojnë në oborr. Shkëlqimi i tregon për një shokun e tij dhe i thotë se do të donte që Ermela ta takonte kur të mbaronte "Big Brother”. Ai i tregon se shoku i tij e ka ndjekur kur ka qenë e lidhur me Ervinin, por Ermela ... Lexo më shumë »
Kategoria: BigBrother Albania | Shikuar: 449 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-02-24 | Komento(0)

Big Brother Albania 4 LIVE www.besniku.tk Shpija 2 LIVE Robert De Niro ka prejardhje shqiptare(+Video)Pak kush e ka ditur se një tjetër aktor i madh ka prejardhje shqiptare. Madje këtë e ka zbuluar vet aktori i njohur, Robert De Niro. Ai gjatë një interviste në festivalin italian San Remo tha se ka prejardhje shqiptare dhe italiane.
 
E provokuar nga prezantuesja italiane, për prejardhjen e tij italiane, De Niro ndërhyn duke thënë "nga gjaku shqiptar dhe italian”. Aktori u shpreh se për të është shumë e rëndësishme që fëmijët e tij të dijnë se kanë gjak shqiptar dhe italian, ndërsa prezantuesja e festivalit nuk e përmendi aspak fjalën Shqipëri.
 
Sado pak kjo video mund te ju beje te ndiheni krenar se çfar kalibri i aktorit ka gjak shqiptari. Robert De Niro ka ... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 660 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-02-21 | Komento(0)

Big Brother Albania 4 LIVE www.besniku.tk Shpija 2 LIVE Busta Rhymes në Kosovë Njëri prej repereve më të njohur të hip-hopit në Amerikë, Busta Rhymes, pritet që të vizitojë Kosovën më 29 prill.Mësohet se kompania që do ta sjellë këtë grup në Kosovë, është Next Level. Lajmi për ardhjen e këtij grupi është bërë në emisionin "Prive” që transmetohet në Klan Kosova.

Përndryshe, Busta Rhymes karrierën e tij muzikore e kanë filluar që në moshën 16-vjeçare ku së pari janë quajtur "Leaders of the New School”, ndërkaq grupi përbëhej nga Charlie Broën, Dinco D dhe Cut Monitor Milo.
Që në shkollën e mesme, ata kanë lansuar albumin e tyre të parë duke debutuar në vitin 1989, ndërkaq në vitin 1991, ata kanë lansuar edhe albumin "A Future Without a Past” me Elektra Records.Pas këtij albumi, ata kanë lansuar edhe disa albume të tjera, ndërkaq më gjashtë... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 333 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-02-21 | Komento(0)

Big Brother Albania 4 LIVE www.besniku.tk Shpija 2 LIVE Dafina Rexhepi: Vajza 1 milion! Ne e vlerësuam vjet Dafina Rexhepin si zbulimin e vitit dhe si këngëtaren e re më premtuese, e nuk kemi qenë aspak gabim.
 
Ajo është e vetmja debutuese, videoklipet e të cilës kanë pasur më shumë se 1 milion vizitorë, ka realizuar një turne të plotë në mbarë Europën, publikoi një album cilësor dhe po bëhet gati për një të dytë. Po çfarë tjetër ndodhi brenda një viti në jetën profesionale të Dafinës? Lexoni më poshtë intervistën.
 
Dafina përshëndetje! Ku jeni në këto momente dhe me çfarë jeni duke u marrë? Momentalisht jam në Stuttgart të Gjermanisë ku dhe jetoj. Jam e angazhuar me shkollën dhe me orë të solokëndimit.Ku dhe si e keni pritur vitin e ri 2011? A mendoni se do të jetë për ju po aq i suksesshë... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 866 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-02-21 | Komento(0)

Big Brother Albania 4 LIVE www.besniku.tk Shpija 2 LIVE Mirjeta dyshon te MarieliMirjeta dhe Shkëlqimi qëndrojnë në oborr duke bisesuar dhe shprehen se koha e zymtë, ndikon dhe në gjendjen emocionale të tyre.
Shkëlqimi pohon se ditët me diell i japin shumë energji pozitive, e Mirjeta shton se dielli i bën njerëzit të duken dhe më të bukur. Më tej, Mirjeta dhe Shkëlqimi shkojnë në kuzhinë, ku merrem me larjen e enëve.
 
Mirjeta shprehet se dhe katër ditë, banorëve që kanë hyrë që nga fillimi në shtëpinë e BB u bëhen plot dy muaj qëndrimi aty.Mirjeta tregohet dyshuese për faktin se Marieli dhe Ergysi janë zgjuar në mes të natës dhe e pyet nëse kanë ndonjë mision tjetër për të bërë. Marieli mohon, e Mirjeta shprehet se do të mërzitej shumë nëse Marieli do t’i mbante të fshehta përsëri. Ogreni ndërhyn dhe tregon se Neda i ka kujtua... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 382 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-02-21 | Komento(0)

Big Brother Albania 4 LIVE www.besniku.tk Shpija 2 LIVE Emrat e këngëtareve në Për "Dancing with the stars” ka shumë kohë që flitet. Emrat e konkurrentëve po zbulohen një nga një. Por ka disa gjëra që nuk janë marrë vesh akoma. Ja këtë mision e kemi marrë ne përsipër:
 
t’u themi disa të pathëna për spektaklin "DWS”, i cili pritet të nisë së shpejti. Ndërkohë, kemi mësuar se provat zyrtare kanë nisur dhe pse ende ka mungesa në numrin e konkurrentëve.
Vesa gati për "DWS”.Kanë filluar zyrtarisht provat për edicionin e dytë të "Dancing with the stars” dhe një nga konkurrentet e këtij edicioni do të jetë edhe këngëtarja nga Kosova, Vesa Luma.Vesa tashmë ka shkuar të jetojë përkohësisht në Tiranë dhe sapo ka filluar të përgatitet për këtë edicion. Vesa që tani është shprehur e emocion... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 880 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-02-20 | Komento(0)

Big Brother Albania 4 LIVE www.besniku.tk Shpija 2 LIVE Dj Blunt bashkëpunon me Unikkatilin!!Trevjetorin e Shpalljes së Pavarësisë së Kosovës, "Dj Blunt” së bashku me "Real 1” e kanë kaluar në sallën "1 Tetori” ku kanë kënduar dhe performuar muzikë para se të dal në skenë reperi i njohur në botë, Frontman Scoop i cili kishte ardhur për të kënduar për nder të festës së 17 shkurtit.
Dj Blunt ka thënë për gazetën "Zëri” se mbrëmja e së enjtes ka qenë shumë madhështore. "Ishte një mbrëmje fantastike. Kishte shumë të pranishëm që kishin ardhur për të na dëgjuar neve dhe reperin më famë botërore Frontman Scoop”, thotë ai duke shtuar se më pas kanë vijuar për të argëtuar të pranishmit në klubin muzikor "Full House”.
Ndërkohë "Blunt” në prononcimin dhënë gazetës sonë tregon edhe për angazhimet e tij muzikore. Ai thotë se ka përgatitur një këngë të re me ... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 456 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-02-19 | Komento(0)

Big Brother Albania 4 LIVE www.besniku.tk Shpija 2 LIVE Cana zyrtarizon lidhjen me Adelina TahirinFjalët për lidhjen e këngëtares shkupjane Adelina Tahiri me futbllistin e njohur Lorik Cana janë të vërteta. Këtë gjë çifti tashmë e ka konfirmuar edhe në facebook por duke mos vënë foto të përbashkëta,
 
me arsyetimin se të njejtat mund të keqpërdoren nga mediat. Para se çifti të zyrtarizojë lidhjen në profilet e tyre, ne kontaktuam një mikeshë të përbashkët të tyre e cila na tha me gojën plot se Adelina dhe Loriku janë bashkë.
Këngëtarja kalon çdo fundjavë në Turqi në vizitë tek i dashuri, lidhje kjo e cila njihet si jozyrtare që nga ndeshja me Bosnjën dhe Hercegovinën që kishte Cana. "Të dyja familjet kanë kaluar festat e fundvitit së bashku në Prishtinë”, thekson më tej burimi ynë që dëshiroi të ngelet anonim. Gjithashtu na njoftojnë se... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 738 | Postuar nga: Bujari | Data: 2011-02-19 | Komento(0)

Moti

Moti

Moti

Moti
Useri :
Fjalëkalimi:
K

Moti

Moti

Moti

Moti

Moti
«  Tetor 2016  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Moti
Lajme [45]
Lajmet më të reja
VIP [1511]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga VIP
BigBrother Albania [345]
Të gjitha lajmet më të reja nga BigBrother Albania
Shpija e Kosovës [89]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga Shpija e Kosoves
Sport [44]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga Sporti
Intervista [26]
Intervista ne njerz të ndrysheë Vip etj
Lifestyle [82]
Lifestyle
Jashtzakonshme [128]
Lajmet më të Jashtzakonshme
Fun [8]
Videot më qesharake Vica etj
Teknologji [22]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga Teknologjia
Internet [35]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga Interneti
Zbulime [23]
Zbulimet më të reja
Shëndetësi [13]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga Shëndetësi
Astrologji [6]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga Astrologjija
Ekonomi [1]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga Ekonomija

Moti

Radio Kosova e Lirë
Radio Vati
Radio K4
Radio Kosova
Blue Sky Radio

Moti


www.besniku.tk Toolbar!

Downloadoni dhe instaloni Toolbarin më të mirë shqiptar. Përmbajte të ndryshme : Të gjitha TV shqiptare LIVE, VIP Shpija e Kosoves LIVE, Big Brother Albania 4 LIVE, Video lajme, Facebook, Radio Shqiptare LIVE, Seriale dhe humore me të reja!
Argetim të pafund me toolbarin tone!

www.besniku.tk staff!

Per ta downloaduar klikoni këtu:
 
toolbar powered by Conduit
copyright Besnik © 2016