VIP - .: | WwW.BeSnIk.tK | :. TV SHQIP LIVE - VIP LaJmE!!
www.besnik.tk            E hënë, 2016-10-24, 8:42 AM
Mirëserdhët Jeni Mysafir Ju Lutemi Regjist | RSS
Kërkimi në web:

Kërkimi në web:

Kërkimi në web:

Kërkimi në web:
200

Kërkimi në web:
Hap e-mail me @besniku.tk

Kërkimi në web:
Gjithsej online: 1
Vizitor: 1
Përdorues: 0
 
IP Address e juaj është: 54.167.175.155

Faqja kryesore » VIP
« 1 2 ... 74 75 76
Këngëtari dhe kompozitori Korab Shaqiri, i cili ditë më parë ka promovuar albumin e parë të tij, tanimë ka nisur nga puna për një këngë tjetër, e cila do të jetë duet me këngëtaren Zajmina Vasjarin. Ilir Shaqiri thuajse ka përfunduar tekstin dhe tani i mbetet Korabit të bëjë muzikën. Korabi tha se ideja është për një këngë ritmike, për të cilën shpreson se do të shndërrohet në hit. Ndërsa, sa i përket punëve teknike të video-klipit, Korabi tha se i mbetet Zajminës të punojë në këtë drejtim. “Nëse kënga do të dalë para verës, mendoj se do të jetë një hit i verës dhe një duet shumë i mirë me Zajminën, e nëse nuk arrijmë të përfu... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 844 | Postuar nga: Bujari | Data: 2009-05-19 | Komento(0)

Ka vendosur të marrë djalin 2-vjeçar me vete, Dankan dhe ta braktisë. Ndoshta një vendim i përkohshëm por ama shumë gjasa ka të jetë i menduar dhe më parë nga Jola, për marrëdhënien e saj bashkëshortore me këngëtarin Klevis Bega, i njohur në muzikë si Kastro Zizo. Arsyeja ka qenë pub- likimi i disa fotove skandaloze në një nga revistat VIP në treg, ku Kastro i ftuar nga këngëtarja e re Emmy në ditëlindjen e saj të 20-të e ka tepruar, duke shkëmbyer gjeste intime me një vajzë brune krejt të panjohur. Aty është fotografuar duke flirtuar me këtë vajzë të re, që thuhet të ketë qenë e pranishme në atë party artistësh, si mikesha e Ingrid Gjonit. Fotot ekskluzive që “Panorama Plus” i ka pasur por nuk i ka pub- likuar thjesht për të respektuar privatësinë e këngëtarit, që kishte një familje, po i botojmë kësaj here meqë ato tashmë u dekonspiruan nga një tjet... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 954 | Postuar nga: Bujari | Data: 2009-05-18 | Komento(0)

 
 
 
 
 
Në ceremoninë e ndarjes së cmimeve “Video Festi
Muzikor 2009” të gjithë janë bërë kurioz të dijnë se
kush ishte djali që shoqëronte Dafina Zeqirin në
tapetin e kuq e më tej. Në një video të postuar ne
YouTube thuhet se ai që shoqëronte përgjatë gjithë
kohës Dafinën, ishte i dashuri i sa... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 638 | Postuar nga: besnik | Data: 2009-05-17 | Komento(0)

Lori, si zakonisht frymëzuese me pamje dhe shikimin e thellë dhe depërtues vazhdimisht tërheq vëmendjen e publikut. Kështu ndodhi edhe gjatë kohës kur po zhvillonim këtë intervistë në ‘Grand’, me ç’rast një klient i rastit madje i këndonte zëshëm këngët e Lorit. Lori, natyrisht se për një moment doli nga modestia dhe sytë e saj u shndërruan në një oqean të kthjellët. Si për koincidencë, Lori këto ditë do të përshkojë Oqeanin Atlantik për të arritur në SHBA, ku do të qëndrojë një kohë...

Intervistoi: Gazmend Kajtazi

Lori, jeni mysafire e shpeshtë e diasporës sonë në perëndim. A keni përfitime të mëdha nga këto udhëtime?

Lori: Me thënë të drejtën, ka përfitime përderisa udhëtoj, mirëpo shpenzimet nganjëherë janë më të mëdha se përfitimet... Lexo më shumë »

Kategoria: VIP | Shikuar: 656 | Postuar nga: besnik | Data: 2009-05-17 | Komento(0)

Ajo ishte e vetmja e përzgjedhur për të hapur ndeshjen e shumëpritur Shqipëri-Milan. Elektrizuese, e bukur, shumë e pëlqyer nga të gjithë, Soni Malaj fitoi vëmendjen e yjeve botërorë të futbollit të cilët e ndiqnin me interes në performancat e saj skenike duke aprovuar pëlqimin e këngëve të saj. Bekham, Kaka, Pirlo, Zambrota, Ronaldinjo etj, kanë pëlqyer duke ndjekur me interes këngët e Sonit, ndërsa kjo e fundit është ndjerë më mirë se kurrë teksa interpretonte në fushë materialet muzikore më të pëlqyera nga fansat e saj. Dhe ajo që nuk pritej ndodhi. Në shenjë xhentilese Bekham i dhuron një trëndafil Sonit, por ‘dhurata’ iu kthye mbrapsht. Ndiqeni pse…
 
Soni, ishe ti figura VIP që u zgjodhe të këndosh në ha... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 619 | Postuar nga: Bujari | Data: 2009-05-17 | Komento(1)

 
 
Politikani dhe publicisti kosovar, Veton Surroi, si duket ka zgjedhur problemin e tij për bashkëjetesë pas ndarjes nga gruaja e tij, me të cilën ka edhe dy vajza. E dashura e tij është aktorja kosovare e teatrit, Blerta Syla me të cilën ai është parë gjatë premierës se filmit “Heshtja e Lornas” në Prishtinë. Çifti edhe pse janë parë se bashkë për herë të parë publikisht ata kanë mohuar të flasin për lidhjen e tyre por tashmë dihet se Veton Surroi ... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 1668 | Postuar nga: besnik | Data: 2009-05-14 | Komento(1)

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka sqaruar thashethemet pse mungoi në video-klipin remiksit të këngës “La Vida Loca”. Ajo ka sqaruar se remiksi ka qenë për repera dhe mosmarrëveshja me Bleron nuk ka qenë shkaku i nënës së saj, por mes dy këngëtarëve. Dafina tha se nuk ka marrë pjesë në klip pasi remiksi ka qenë për repera, ndërsa sa i përket një mosmarrëveshje të saj me këngëtarin Blero, për shkak se nëna e Dafinës, sipas disa thashethemeve, ishte ankuar te këngëtari me shqetësimin se ishin ekspozuar pjesë nga ekstremitetet e këngëtares, ajo sqaroi të vërtetën. Sipas Dafinës mosmarrëveshjet për shkak të nënës së saj nuk kanë pasur me Bleron, por gjithçka sipas saj ka qenë mes saj dhe Bleros.

“Ajo ka qenë një mosmarrëveshje e vogël dhe tanimë n... Lexo më shumë »

Kategoria: VIP | Shikuar: 594 | Postuar nga: Bujari | Data: 2009-05-11 | Komento(0)

Një dietë e rreptë, koncerte dhe angazhime të shumta, emision të pëlqyer nga shqiptarët në Maqedo- ni, një ndërhyrje e vogël kirurgjikale në një klinikë në Turqi, ishte gjithe ky sukses i kalimit të këngëtares nga një mbipeshë e madhe në një figurë të pëlqyer. Tashmë ajo mund të quhet seksi edhe pse pëlqehej si e shëndoshë edhe më herët. Ndërhyrjen kirurgjikale ajo e zbuloi pikërisht ne emisionin e vet ku si të ftuar kishte një mysafir special i cili kishte udhëtuar nga Turqia në Maqedoni enkas për emisionin e saj. Ishte pikërisht një mjek i cili merrej me trajtime dhe operacione plastike. Ndoshta e kompleksuar nga pesha ajo ka vendosur të bëjë një gjë të tillë, por duke mos ditur që kjo gjë do të ketë pasoja të vogla pasi do t’i duhej edhe ndonjë ndë- rhyrje kirurgjike. Pasi mënjanoi kilogramët, lëkura e trupit filloi të varej derisa vendosi që të ud... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 500 | Postuar nga: Bujari | Data: 2009-05-11 | Komento(1)

 
 
Vetëm pak ditë para mbylljes së programit të suksesshëm “Big Brother” i cili drejtohet prej saj, Arbana ka festuar ditëlindjen në një ambient miqsh, kryesisht kolegë me të cilët punon prej vitesh në televizion dhe në radio. Ka zgjedhur Pub “Urgjencën” për të mbledhur miqtë e saj dhe është ndjerë pak në faj për faktin se ka mundur të bëjë një darkë me pak miq dhe nuk ka mundur të ftojë të gjithë ata që do të dëshironte. Mbase edhe impenjimet e spektaklit kanë bërë që ajo mos ti përkushtohej shumë pas ditëlindjes. Siç e shihni edhe nga fotot, të ftuar kanë qenë Xhemi Shehu, Albana Osmani, Eno Popi etj, por nuk mungonte edhe i dashuri i saj me të cilin është e lidhur tashmë prej tetë vitesh por që nuk preferon të... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 3381 | Postuar nga: besnik | Data: 2009-05-10 | Komento(1)

 
Vizitat e shpeshta të Getoar Selimit në Tiranë nuk janë vetëm për koncerte, por më së shumti siç ai vetë e thotë:
“Për qejf”. E për momentin arsyeja e
vërtetë është Helena Metka, vajza shtatlartë nga Tirana, me të cilën ai po jeton një lidhje të vërtetë dashurie, e për të cilën udhëton nga Prishtina drejt Tiranës shumë shpesh. Helena është 19 vjeç, ndjek studimet për inxhinieri mjedisi në Universitetin Politeknik, dhe është njohur me Getoarin në Tiranë më shumë se tre muaj më parë. Ka qenë një takim rastësor në një nga lokalet e njohura të Tiranës, edhe pse vajza nuk ka asnjë lidhje me muzikën apo artin. Që nga ajo ditë flirti, për Getin nuk ka qenë fare problem që ta marrë me vete dhe të shoqërohet haptaz me të ... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 664 | Postuar nga: besnik | Data: 2009-05-10 | Komento(1)

Për të ishte një eksperiencë shumë e bukur të cilën pse jo, do të donte ta kishte përjetuar edhe vite më parë. Këngëtarja e mirënjohur Eranda Libohova ka qenë imazhi VIP i përzgjedhur nga ‘Geraldina Sposa’ për këtë vit, duke qenë si qershia mbi tortë në krah të modeleve të tjera në këtë sfilatë të përvitshme. Një ndjesi e bukur për Erandën që këtë herë për publikun është
paraqitur në një mënyrë tjetër, dhe jo ashtu siç është mësuar ta shohë.
Dole përpara një publiku të tërë e veshur nuse. Si u ndjeve?
Në fakt unë marrëdhëniet gjithmonë i kam me publikun dhe kjo marrëdhënie është e ndërtuar nëpërmjet zërit tim. Këtë herë është ndryshe. Dhe kjo ka kaluar përmes këtij fustani nusërie që unë mbaj veshur. Kjo është diferenca e vetme.
U ndjeve e emocionuar?
U ndjeva shumë mirë përpara të gjithëve. Emocione jo... Lexo më shumë »
Kategoria: VIP | Shikuar: 2268 | Postuar nga: besnik | Data: 2009-05-08 | Komento(0)

1-20 21-40 ... 1461-1480 1481-1500 1501-1511
Moti

Moti

Moti

Moti
Useri :
Fjalëkalimi:
K

Moti

Moti

Moti

Moti

Moti
«  Tetor 2016  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Moti
Lajme [45]
Lajmet më të reja
VIP [1511]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga VIP
BigBrother Albania [345]
Të gjitha lajmet më të reja nga BigBrother Albania
Shpija e Kosovës [89]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga Shpija e Kosoves
Sport [44]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga Sporti
Intervista [26]
Intervista ne njerz të ndrysheë Vip etj
Lifestyle [82]
Lifestyle
Jashtzakonshme [128]
Lajmet më të Jashtzakonshme
Fun [8]
Videot më qesharake Vica etj
Teknologji [22]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga Teknologjia
Internet [35]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga Interneti
Zbulime [23]
Zbulimet më të reja
Shëndetësi [13]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga Shëndetësi
Astrologji [6]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga Astrologjija
Ekonomi [1]
Të gjitha lajmet më të rëndësishme nga Ekonomija

Moti

Radio Kosova e Lirë
Radio Vati
Radio K4
Radio Kosova
Blue Sky Radio

Moti


www.besniku.tk Toolbar!

Downloadoni dhe instaloni Toolbarin më të mirë shqiptar. Përmbajte të ndryshme : Të gjitha TV shqiptare LIVE, VIP Shpija e Kosoves LIVE, Big Brother Albania 4 LIVE, Video lajme, Facebook, Radio Shqiptare LIVE, Seriale dhe humore me të reja!
Argetim të pafund me toolbarin tone!

www.besniku.tk staff!

Per ta downloaduar klikoni këtu:
 
toolbar powered by Conduit
copyright Besnik © 2016